0

مطالب آموزشی

0 401

تعرق در پنجره های دوجداره

بطور کلی با انجام اصولی فرایند دوجداره کردن پنجره و استفاده از چسب های اولیه و ثانویه با روشهای تمام اتوماتیک، که نفوذ هوا را به محفظه بین جداره ها غیر ممکن می‌کند ، احتمال تعرق پنجره های دوجداره فوق العاده ضعیف است پنجره دو جداره قزوین

بیشتر بدانید...

0 478

درب و پنجره های دوجداره upvc و آب و هوای ساحلی ---قزوین

یکی از عواملی که در هنگام ساخت خانه باید توجه نمود انتخاب درب و پنجره می باشد؛ درب و پنجره خانه ها از هر لحاظ مورد اهمیت می باشد برای مثال از لحاظ ظاهر و زیبایی تاثیر زیادی بر خانه شما دارد و همچنین از لحاظ نوع استفاده باید متناسب با نیاز ها باشد تا در آینده به مشکل نخورد . پنجره دو جداره قزوین توری پلیسه قزوین یراق آلات دو جداره قزوین

بیشتر بدانید...

0 480

چرا تعویض پنجره > پنجره دو جداره قزوین

هنگامی که سخن از حفظ و نگهداری خانه به میان می آید، نکات و جزئیات بسیاری وجود دارند که در برخی موارد غفلت از آنها اشکالی ایجاد نمی کند، اما نباید پنجره ها را جزء این موارد به حساب آورد. پنجره دو جداره قزوین ، توری پلیسه قزوین یراق آلات دو جداره قزوین

بیشتر بدانید...

0 491

چگونه پنجره دو جداره UPVC را نظافت کنیم؟ پنجره دو جداره قزوین

نگهداری و نظافت پنجره دو جداره UPVC آسان است. پنجره‌های UPVC را باید به صورت دوره‌ای یا برحسب نیاز نظافت کرد. پنجره دو جداره قزوین ، توری پلیسه قزوین یراق آلات دو جداره قزوین

بیشتر بدانید...

0 552

روش هایی ساده برای زیبا ساختن قاب پنجره ها > پنجره دو جداره قزوین

قاب های پنجره ها دارای نما های متفاوتی می باشند که بعضی ها جلوه زیبایی ندارند اما این کار نیز چاره ای دارد می توان با روش های مختلف نمای آن ها را تغییر داد. پنجره دو جداره قزوین ، توری پلیسه قزوین یراق آلات دو جداره قزوین

بیشتر بدانید...

0 528

عبور صدا از پنجره دوجداره قزوین

بحث صدا و ایزولاسیون یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب نوع پنجره و متعلقات آن می‌باشد. پنجره دو جداره قزوین ، توری پلیسه قزوین یراق آلات دو جداره قزوین

بیشتر بدانید...

0 502

تغییر رنگ پروفیل UPVC در اثر تابش نور خورشید ؛ پنجره دو جداره قزوین

یکی از عوامل موثر در ارزیابی فنی و شیمیایی کیفیت در و پنجره یو پی ‌‌وی ‌سی، واکنش پروفیل در برابر نور و تابش خورشید است. پنجره دو جداره قزوین ، توری پلیسه قزوین یراق آلات دو جداره قزوین

بیشتر بدانید...

0 436

نصب در و پنجره و دو چالش اساسی

هایتک به عنوان یکی از تولید کنندگان و تامین کننده های پروفیل های UPVC با طیف گسترده ای از پنجره سازها کار می کند.

بیشتر بدانید...

0 595

تزیین پنجره های رو به خیابان با استفاده از گل ها و گیاهان زینتی

پنجره ها علاوه بر ایجاد ارتباط بین فضای درونی و بیرونی ساختمان ها و نقش آن در نورپردازی فضای مورد نظر، تاثیر بسزایی نیز در زیبا سازی شهر ها دارند.

بیشتر بدانید...

0 454

نقش پنجره ها در امنیت خانه

درها و پنجره ها وسیله ورود به هر ساختمان هستند و نقش اساسی آنها در امنیت خانه چشم گیر می باشد در نتیجه باید امنیت کافی داشته باشند و با احتیاط ساخته شوند .

بیشتر بدانید...

0 476

چگونه پرده را در دکوراسیون داخلی جایگزین کنیم؟

پرده اولین گزینه ای است که برای پوشاندن پنجره به ذهن افراد خطور می کند. اما امروزه روش های جذاب دیگری نیز برای پوشاندن پنجره ها مورد استفاده قرار می گیرند.

بیشتر بدانید...

0 585

شیشه سند بلاست چیست؟

شیشه دکوراتیو سند بلاست، قابلیت و انعطاف بالایی دارد و می توان هر طرحی را روی این نوع شیشه اعمال کرد. برای این کار نیاز به شیشه ی خاصی نیست و روی هر نوع شیشه ای می توان عمل سندبلاست نمودن را انجام داد.

بیشتر بدانید...

0 668

الزام تعویض در و پنجره قدیمی - پنجره دو جداره قزوین

تعویض در و پنجره قدیمی یکی از اقدامات اساسی در بازسازی ساختمان دارد. وقتی شما در و پنجره قدیمی منزل خود را تعویض می کنید علاوه بر زیبایی ظاهری، در مصرف انرژی هم اقدامی موثر صورت داده اید. پنجره دو جداره قزوین ، توری پلیسه قزوین یراق آلات دو جداره قزوین

بیشتر بدانید...

0 481

نحوه قیمت گذاری پنجره دوجداره UPVC

یکی از مهم ترین عواملی که در هنگام سفارش درب و پنجره دوجداره برای مشتریان اهمیت دارد قیمت پنجره دوجداره UPVC می باشد به همین دلیل قصد داریم نگاهی به موارد تعیین کننده و تاثیر گذار روی قیمت پنجره دوجداره را ذکر نماییم.

بیشتر بدانید...

0 473

مقاومت درب و پنجره دوجداره upvc دربرابر زلزله

با پیشرفت صنعت ساختمان در بحث مقاوم سازی در برابر زلزله و کم کردن خسارات احتمالی نیز مباحث جدید و مفیدی حاصل شده است که در معماری نوین در صنعت ساختمان همواره شاهد تحول روزانه در ایمن سازی معماری هستیم .

بیشتر بدانید...

0 475

انواع پروفیل با کیفیت

پروفیل مصارف زیادی در ساختمان سازی، صنعت و راه سازی دارد، اما بیشترین کاربرد آن در ساخت در و پنجره های آهنی می باشد.

بیشتر بدانید...

0 479

پنجره های دوجداره و جلوگیری از ورود الودگی هوا و الاینده ها

یکی از راه های موثر جلوگیری از ورود الودگی هوا و الاینده ها به منزل استفاده از درب و پنجره هایی با شیشه های دوجداره است که علاوه بر عایق بندی منزل و محل کار از ورود این نوع الاینده ها جلوگیری می کند و سلامتی شما را تضمین می کند.

بیشتر بدانید...

0 469

کاهش آلودگی صوتی با پنجره upvc

سر و صدا، آلودگی صوتی و آلودگی هوا یکی از مهترین مشکلات شهرنشینان امروزی است.

بیشتر بدانید...

0 502

چگونگی کاهش مصرف انرژی در درب و پنجره UPVC

کاهش مصرف انرژی و حفظ سرمایه های ملی برای نسل آینده وظیفه هر انسانی است. هزینه بالای انرژی و محدودیت منابع آن در سراسر دنیا از مهمترین مسائل می باشد که لازم است در مصرف این سرمایه گرانبها که حیات، آسایش و اقتصاد را رقم میزند، کوشا باشیم.

بیشتر بدانید...

0 470

شیشه دوجداره کرکره دار

یکی دیگر از محصولات شیشه های دو جداره تولید شده شیشه دوجداره کرکره دار می باشد. بطوری که کرکره در بین شیشه دوجداره قرار داده می شود و در مدل ولومی کرکره توسط یک ولوم سایه و روشن می شود و در مدل کرکره برقی، توسط یک کلید و یا ریموت بالا و پایین و سایه و روشن می گردد.

بیشتر بدانید...

0 508

پنجره های UPVC دوجداره ارسی

پنجره های ارسی نوعی از پنجره ها هستند که از زمان های قدیم در ترکیب معماری سنتی ایرانی- اسلامی به کار برده می شود. هر چند که دهه های اخیر استفاده از این نوع پنجره ها، خصوصا در ساختمان های مدرن کمتر شده است، اما خوشبختانه هنوز در بسیاری از ساختمان ها و اماکن خاص از این نوع پنجره ها استفاده می کنند.

بیشتر بدانید...

0 488

صرفه جویی در مصرف انرژی با پنجره دوجداره upvc

پنجره های upvc اگر استاندارد باشد به راحتی در مصرف انرژی صرفه جویی میکند. با استفاده از این پنجره ها در زمستان گرمای داخل خانه به بیرون نمی رود و همچنین سرمای بیرون به داخل خانه وارد نمی شود. در تابستان نیز گرمای بیرون به داخل خانه نمی آید و سرمای داخل خانه نیز به بیرون نخواهد رفت. بدین ترتیب عایق بندی این پنجره ها در مقابل گرما و سرما باعث شده که از هدر رفتن انرژی جلوگیری شود. همچنین در هزینه نیز صرفه جویی خواهد شد.

بیشتر بدانید...

0 469

شیشه دو جداره رفلکس

شیشه دو جداره رفلکس از انواع شیشه های دو جداره رنگی بوده که امروزه یکی از پرطرفدارترین شیشه های برای نصب در ساختمان های نوساز است. این نوع شیشه ها دارای زیبایی خاص بوده که به زیبایی با نمای ساختمان های مختلف هماهنگ می شود.

بیشتر بدانید...

0 479

نقش پنجره دو جداره در دکوراسیون منزل

پنجره دو جداره با آخرین نسل از صنعت پنجره ساختمان در دنیا یعنی پروفیل های upvc تولید و عرضه میشوند. امروزه تقریبا بیش از ۹۰% ساختمان ها در دنیا با استفاده از پنجره و شیشه های دو جداره ساخته میشوند.

بیشتر بدانید...

0 604

بررسی انواع دستگیره پنجره دو جداره قزوین

دستگیره پنجره دو جداره جزو اقلام مربوط به یراق آلات در صنعت یو پی وی سی به شمار میرود. پنجره دو جداره قزوین ، توری پلیسه قزوین یراق آلات دو جداره قزوین

بیشتر بدانید...

0 527

انواع لمینت در پنجره upvc

با توجه به پیشرفت های عظیم در علم معماری و همینطور علاقه و سلیقه متفاوت افراد، تنوع رنگ در کلیه مصالح ساختمانی بسیار مورد نظر مهندسین معماری، طراحان دکوراسیون و مالکین واحد های مسکونی قرار گرفته است.

بیشتر بدانید...

0 518

بهترین مارک های پروفیل upvc

در ابتدا توضیح کوتاهی درباره پروفیل upvc میدهیم ، پروفیل upvc از ترکیبات نمک طعام (کلرید سدیم) ، نفت خام و وینیل تشکیل شده است که البته کلر و وینیل نقش بیشتری در این ترکیبات دارند. در پنجره دوجداره ، پروفیل های upvc یکی از مهمترین اجزای تشکیل دهنده ی آن میباشد ، پروفیل upvc عایقی در برابر رطوبت و سرما میباشد.

بیشتر بدانید...

0 529

لاستیک پنجره upvc چیست؟

مهمترین قابلیت پنجره دو جداره که کارایی آن را بالا برده و تبدیل به پرکاربردترین پنجره در صنعت ساختمان سازی دنیا شده است، قابلیت درزبندی این نوع پنجره میباشد که بدلیل عدم ورود آلاینده های صوتی و زیست محیطی توانسته آسایش و آرامش را برای کاربران به ارمغان بیاورد.

بیشتر بدانید...

0 552

روغن کاری درب و پنجره دوجداره

نگه داری و روغن کاری پنجره upvc : قبلا راجب نحوه نگهداری از درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی صحبت کرده ایم و راجب اهمیت این موضوع و در عین حال سادگی آن سخن گفته ایم. امروز قصد داریم در مورد روغن کاری پنجره دوجداره که یکی از موارد مربوط به پروسه نگهداری آن است صحبت کنیم.

بیشتر بدانید...

0 521

آیا تعمیر و نگهداری درب و پنجره UPVC نیاز است؟

تعمیر و نگهداری درب و پنجره upvc: ما همواره شاهد آن هستیم که تقاضا در فصل سرما و با امدن پاییز و زمستان برای رگلاژ و تعمیر در و پنجره یو پی وی سی بیشتر می شود. زیرا در این فصل مردم متوجه ورود سرما به داخل خانه های خود می شوند و اتلاف انرژی را بیشتر درک می نمایند.

بیشتر بدانید...

0 551

انواع شیشه دوجداره و شیشه سه جداره پنجره UPVC:

در و پنجره دوجداره upvc از انواع مختلف شیشه متناسب با نیاز هر خانه و ساختمان استفاده می شود. انواع شیشه ها در و پنجره upvc را می توان به بخش های شیشه یک جداره شیشه دوجداره و شیشه سه جداره می باشد. در ابتدا قصد داریم تست ها و استاندارد هایی از شیشه دوجداره و شیشه سه جداره را برای شما شرح دهم و بعد به معرفی شیشه های مورد استفاده پنجره دوجداره یو پی وی سی بپدازیم.

بیشتر بدانید...

0 546

تفاوت شیشه دوجداره صنعتی و شیشه دوجداره دست ساز:

شاید در ابتدای منظور ما را از شیشه دوجداره صنعتی و شیشه دوجداره دست ساز متوجه نشده باشد. در این مقاله منظور از شیشه دوجداره صنعتی شیشه های می باشد که تمام مراحل ساخت ان در کارخانه های پیشرفته و با دستگاه های کاملا اتوماتیک می باشد. این در حالی می باشد که شیشه های دست ساز در کارگاه های متفرقه ساخته می شود.

بیشتر بدانید...

0 553

دلایل استفاده از گاز ارگون در درب و پنجره دوجداره upvc

به دلیل اهمیت خیلی زیاد گاز ارگون در درب و پنجره دوجداره upvc لازم می دانیم که در این مقاله راجب گاز آرگون و نحوه تاثیر ان بر درب و پنجره دوجداره upvc توضیحی بدهیم. این روز ها با زیاد شدن تولیدکنندگان درب و پنجره دوجداره upvc لازم است راجب تمام استاندارد های این محصول اطلاعات کامل را کسب نماییم. اما لازم است که توضیحاتی در مورد گاز آرگون داده شود. در ابتدا به این موضوع می پردازیم که گاز آرگون چیست و چگونه تهیه می شود.

بیشتر بدانید...

0 558

شیشه دو جداره چیست؟

شیشه دوجداره دو شیشه به هم چسبیده است که بین این دو شیشه هوا یا گاز بی اثر (گاز آرگون یا گاز کریپتون ) با فشاری تقریباً معادل هوای خارج وجود دارد.

بیشتر بدانید...

0 556

پنجره دوجداره لولایی چیست؟

نام دیگر پنجره دوجداره لولایی پنجره کلنگی است. این نوع پنجره دوجداره انواع مختلف دارد که از لحاظ بازشدن و کاربرد متفاوت هستند. پنجره دوجداره لولایی میتواند از سمت بالا، پایین، داخل و بیرون باز شوند. همچنین نوع دیگری از پنجره دوجداره لولایی وجود دارد که در دو حالت باز میشود. یعنی هم از سمت افقی و هم از سمت عمودی قابلیت باز شدن دارد.

بیشتر بدانید...

0 530

پنجره دوجداره آکاردئونی چیست؟

پنجره دوجداره آکاردئونی نوعی از پنجره دوجداره است که در مکان هایی که پنجره یا درب عریض میخواهند استفاده میشود. این نوع پنجره زیبایی و کاربرد زیادی دارد اما ساخت آن سختتر و پیچیده تر است.

بیشتر بدانید...

0 526

پنجره دوجداره سایبانی چیست؟

پنجره دوجداره سایبانی یکی از انواع پنجره های دوجداره است که از لحاظ بازشدن با دیگر پنجره های دوجداره متفاوت میباشد. طریقه بازشدن این پنجره فقط به صورت افقی میباشد؛ اما میتوان مشخص کرد که پنجره سایبانی از پایین یا بالا و به داخل یا خارج باز شود.

بیشتر بدانید...

0 539

پنجره دوجداره محوری چیست؟

پنجره دوجداره محوری یکی از انواع پنجره دوجداره است. این پنجره هنگام بازشدن حول یک محور می چرخد و در تمام ۱۸۰ درجه قابل تغییر میباشد

بیشتر بدانید...

0 559

انواع درب چیست؟

درب های از مهمترین بخش یک ساختمان است؛ زیرا امنیت خانه را فراهم میکند. درب ها باید در برابر خطرات، آتش سوزی و آب و هوا مقاوم باشند. از هر نوع درب استفاده بخصوصی میشود و در مکان استفاده آن متفاوت است؛ برای انتخاب راحتتر از میان انواع مختلف درب ها، این مطلب نوشته شده است.

بیشتر بدانید...

0 561

پنجره دوجداره فولکس واگنی چیست؟

پنجره دوجداره فولکس واگنی یکی از انواع پنجره های دوجداره است. این مدل تقریبا همانند پنجره کشویی است اما یک سری تفاوت هایی بین‌شان وجود دارد که مشتری بر اساس نیاز و شرایط خود میتواند مدل خود را انتخاب کند.

بیشتر بدانید...

0 535

پنجره دوجداره کشویی چیست؟

پنجره دوجداره کشویی یکی از انواع پر کاربرد پنجره های دوجداره است زیرا طریقه باز شدن آن بسیار بهینه است و فضای بسیار کمی را اشغال میکند و در اکثر مکان ها قابل استفاده میباشد.

بیشتر بدانید...

0 514

پنجره دوجداره ترمال بریک چیست؟

پنجره دوجداره ترمال بریک به نوعی از پنجره های دوجداره گفته میشود که در ساخت شیشه ی آن از ماده ای به نام پلی آمید استفاده شده است. این مدل پنجره باعث میشود تا اتلاق انرژی به حداقل برسد زیرا بیشترین میزان اتلاف انرژی که از پنجره ها صورت میگیرد بدلیل وجود شیشه است.

بیشتر بدانید...

0 557

مقایسه پنجره دوجداره آلومینیومی وUPVC

برای ساخت درب و پنجره های دوجداره میتوان از انواع مختلف متریال استفاده کرد اما پرکاربردترین آنها آلومینیوم و UPVCاست که در این مقاله به مقایسه بین آنها میپردازیم.

بیشتر بدانید...

0 563

انواع درب و پنجره آلومینیومی

پنجره های مدل قدیمی آلومینیومی که در گذشته بیشتر مورد استفاده قرار می‌گرفته است و این نوع قابلیت دوجداره بودن نداشتند و با استفاده از میلگرد به هم متصل میشوند.

بیشتر بدانید...

0 575

پنجره upvc چیست؟

پنجره UPVC به پنجره هایی گفته میشود که پروفیل آنها از ماده ای به نام upvc ساخته میشود. Upvc درواقع یک نوع پلاستیک است که سخت شده است و حالت نرمی آن از بین رفته است بطوری که بسیار مقاوم است. همچنین upvc بدلیل این که ماده ای به نام فتالات وجود ندارد این مزین باعث میشود تا برای سلامتی انسان ضرری نداشته باشد. از UPVC به جز در پنجره سازی در لوله سازی ، دندانپزشکی و صنعت کاربردهای فراوان دارد.

بیشتر بدانید...

0 698

توری پنجره دوجداره قزوین UPVC

در طول روز برای نور دهی و ایجاد جریان هوا و تهویه طبیعی خانه یا محل کار بهترین راه باز گذاشتن درب و پنجره upvc و الومینیومی است،اما بهتر است روی درب و پنجره ی خود توری نصب کنید تا از از ورود حشرات و حیوانات آزارسان،پشه و مگس جلوگیری کنید،امروزه توری درب و پنجره در قاب های آلومینیومی،یو پی وی سی،چوبی یا فلزی در انواع کشویی،پلیسه،ثابت و جمع شونده برای انواع درب و پنجره موجود می باشد. از جمله خدماتی که تیم کاری هایتک ارائه می کند فروش و نصب توری در انواع مختلف است و تحویل و نصب توری در کمترین زمان و به بهترین شکل ممکن صورت میپذیرد. پنجره دو جداره قزوین ، توری پلیسه قزوین یراق آلات دو جداره قزوین

بیشتر بدانید...

0 567

یراق آلات مناسب درب و پنجره دو جداره upvc کدام است؟

در انتخاب درب و پنجر ه دوجداره چند آیتم را میبایست مد نظر داشت ،تا بتوان کاربری بالایی را از این محصول کسب کرد در تعویض پنجره های قدیمی طبیعتا ما به دنبال رفع معایب حاصله از پنجره های قدیمی و بهره بری از محاسن پنجره upvc هستیم . بنا براین محصول مورد انتخاب میبایست در بالاترین کیفیت بکار گرفته شود تا ما بتوانیم از تمامی محاسن و برتری پنجره های یو پی وی سی بهره مند شویم.

بیشتر بدانید...

0 577

پنجره سه جداره چیست؟

یکی از انواع پنجره های UPVCپنجره سه جداره است که بدلیل نیاز به عایق بیشتر تولید شده است. معمولا از این نوع پنجره در صنعت و کارخانه ها استفاده میشود تا عایق بودن به حداکثر برسد. پنجره های سه جداره از سه لایه شیشه ساخته شده اند و بین لایه ها از گاز آرگون استفاده شده است.

بیشتر بدانید...

0 579

انواع درب و پنجره upvc

پنجره دوجداره در سال 1360 در اروپا اختراع شد. که بعد ها المانی ها با پیشرفت در این زمینه توانستند پنجره دوجداره UPVC را ساخته و روانه بازار کنند . با معروف شدن این نوع پنجره ها به بازار توانستندجایگزین سایر پنجره ها ( پنجره چوبی، آهنی، آلومینیومی ) شده . امروزه در صنایع ساختمان این نوع پنجره یکی از پرکاربردترین ها در نوع خود می باشد.

بیشتر بدانید...

0 565

مزاياي پنجره هاي upvc

در و پنجره upvc در سال هاي اخیر كاربرد غير منتظره اي پيدا كرده است. و مخصوصاً در ايران از بازار خوبي برخوردار شده است. اين رشد غير منتظره بي دليل نبوده و داراي ريشه هاي بسياري است. در زير ده دليل از مهمترين دلايل رشد استفاده از پنجره هاي upvc را در ايران بر مي شماريم

بیشتر بدانید...

1 622

upvc چیست ؟

نفت خام و نمک طعام تشکیل دهنده مواد اصلی upvc یو پی وی سی می باشد که ازنفت سیاه، ماده اتیلن و ازنمک و کلر بدست می آید و بوسیله پلیمریزاسیون، اتیلن،کلرو،وینیلک لریدبا هم ترکیب و پلیوینیل کلرید یا بصورت خلاصه PVC حاصل می گردد که یک ماده پلاستیک است که قابلیت ارتجاع دارد . امروزه PVC به عنوان یک ماده استاندارد درصنایع مختلف به خصوص ساختمان کاربرد فراوانی دارد. افزودنی ها با ترکیب کاهش‌دهنده‌ های سرعت اشتعال، ضربه‌گیرها (Impact Modifiers ) متعادل کننده‌ گرما (Heat Stabilizers )،پرکننده‌ها (Fillers )،کمک فرایندها(Processing Aids ) ،روان‌کننده‌ داخلی و خارجی (Internal&External Lubricants ) و دربرای مصارف خاص رنگ‌های صنعتی (Pigments )،اکسیـدتیتانیوم (Tio2 ) به نمک طعام و نفت سیاه ماده ای حاصل می شود که خواص متفاوتی دارد که به آن UPVC به معنی غیر پلاستیک گفته می شود. Un plasticized Poly Vinyl Chloride که به اختصار UPVC می نامند که ماده ای بسیار سخت بوده که می توان گفت پلاستیک حرارت دیده می باشد که در پروسه تولید بوسیله اکسترودربه اشکال، فرم ها و مقاطع متفاوت (Profiles ) تولید می شود . upvc به علت داشتن مشخصات فوق ماده اولیه محصولات بسیاری اعم از پروفیل های درب و پنجره یو پی وی سی، کفپوش ها و دیوارپوش ها پانل های پوششی و لوله های صنعتی و... بوده و سهم عمده ای از بازار مصرف جهانی را به خود اختصاص داده است.

بیشتر بدانید...